Weras de Anahi Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


El foro sobre la cantante Anahi Giovanna Puente Portillo
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
♥️ Somos las mejoras porque somos las weras ♥️

 

 Anahi in your questions

Go down 
AuthorMessage
100% p0rtilla♥
Administrator
Administrator
100% p0rtilla♥


Posts : 325
Join date : 2009-12-06
Age : 28

Anahi in your questions Empty
PostSubject: Anahi in your questions   Anahi in your questions Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 11:50 am

Cao!Koja je bila tvoja najveca inspiracija za pevanje kada si bila mala?
Hola yr,dobro odgovoricu ti na pitanje.. Moja najveca inspiracija za pevanje kada sam bila mala..hmm…od malena sam slusala i bila zaludjena za sstarijom muzikom..bitlsima…elvisom prisli..sva muzika koju sam slusala sa svojim roditeljima…videe…concerté...dokumaterace..kako su dolazili u zemlje..kako su osecali muziku…kako su oni osecali tu magiju za muzikom…kako ih je ispunjavalo to….njihova ispunjena srca….to me je inspirisalo

-Koje su tvoje vrline, a koji tvoji najveci kvaliteti?
Uh…mislim da je tesko pricati o svojim kvalitetima,vrlinama,fizickom izgledu u superlativu…ali dobro ja mislim da


-Koji su tvoji strahovi
Ah..imala sam dosta strahova…mozda…strah od visine…kada gledam sa neke terase vrti mi se u glavi..skakala sam 2 puta sa bandzi dzampijem i nzm kako sam izdrzala zaista

-Sta je najveci trac koji si cula o tebi?
OMG..Zaista sam cula svasta haha..nzm sta je najludje..mozda kada su rekli..sta bi moglo da bude…mozda kada su me povezivali sa nekima sa kojima nisam bila…hah…

-Sta je bila najveca prepreka?
Pa mozda oni ljudi koji zele da ti ugase svetlo koji ti kazu…ne ne mozes ti to …ti nisi jaka…mozda ti ljudi…ali tih ljudi nema samo u svetu umetnika vec svuda u skoli…svuda…u tvojoj kuci…u porodici…ali tako su me i ojacali…uvek sam htela da budem ispred njih da ostvarim svoje snove..


-Sta bi vikala na vetru iz srca?
To je kao….kako sam srecna u ovom trenutku.;..kada zelis da vices od srece…kada vices od srece kada nekoga volis..lepo je kada nekoga vois 100 od 100% sto svemir kuje zaveru onako kako treba….sto mi se ostvaruju snovi…moja najdublja osecanja…

Kada su te ljudi pogresno procenili kao kakvu???
Wau…ne znam…ja mislim da…tesko je pitanje…ima puno ljudi…i svi me drugacije gledaju…i ne mogu da pricam o sebi kako me drugi dozivljavaju…hah..najbolje da uradim anketu da poredjam ovde ljude i kazem sta misle o meni..haha…

Kako odrzavas sebe u formi…u ravnotezi..da ti slava ne udari u glavu..
Ja sebe drzim uravnotezenu,…volim moj posao…volim da budem na sceni..ali volim da imam prjatelje izlazim ili sedim u kuci…volim da plivam igram tenis…volim da radim neke stavri van scene koje me odrzavaju u ziotu..da zivim kao obicna osoba…iako sam na sceni volim da odvojim privatno i poslovno..da budem normolna osoba..da se ne kujem u zvezde vec da ziim na zemlji u stavrnosti..

Kada ste shvatili da ste popularni i poznati
Hhahah...wau...od pocetka...od moje 2. godine..ali nije stvar biti poznat samo da te prepoznaju na ulici...bitno mi je da me ljudi poznaju da me vole...ne da me poznaju po tracevima..ali zaista ja mislim da ljudi kada me vide na ulici gledaju me cudno ne zato ste jje lepo kada te neko voli...jer znas da nikada neces biti sam...uvek ce biti neko pored tebe ko ce ti reci cao!..hahah..ne znam xD

Da li si nekada zaplakal uz neki film koji??
Uh..ja placem uz sve filmove..tragicne ljubavne sve...npr. notebook koji mi se cini najjaci koji je vetar odneo...pre neki dan sma gledal neki film kao da je prvi put..ne znam koji je glumio(sada se tu raspituje za glumce sa rezijom)ona je zaboravila dnevnik...mnogo mi se svidja taj film...on je komican ali ja sam plakala nzm zasto...osecajna sam..placem uz sve filmove..uz monetser sma plakala...uz disney...uz sve

Sta prvo vidis na momku?
Pa…prvo pre svega..fizicki izgled…jer kada neko prodje pored tebe ne znas kakaw je u dusi prvo vidis fizicki izgled…ali mislim da je najbitnije sta to lice izrazava…jer se dosta vidi da li je neko dobar ili los..mozes naci nekog lepog ali osecas da je on los covek vidi mu se na lic…ja moram da viidm nesto lepo na licu…neku tacku…da viidm iskrenost…mozda oci su najvaznije..ali vazno je da budu u dusi dobri…da te voli…


Da li si skinula tetovazu petra pana da u novom poglavlju ne bi licila na dvjcici
Ne moja duso…pre 3 godine sam ga uradila...mislila sam da ce biti malo...ali je bio prevelik…ja sam lezala i kada sam videla rekla sam:aaa sta je ovo…nije mi se svidela velicina… i kada sam dosla kuci moji su rekli aaa pa sto je to…trebala si nesto diskretno i lepo…ja sam mnogo mala i onda je to na meni delilo preveliko…ako nesto ne valja ne tebi ispravi…nemoj da patis…j ajos uvek skidam tetovazu..trajace 2 godine..dok mi se ne skine oziljak…ja sam to skinula pre raspada rbd…ja cu uvek biti devojcica u dusi…moj moto je NIKADA NE RASTI ja sam dete petra pana..sada me u mi delirio vide vise sexy i zreliju…gubia svoju sustinu..ono sto jesam…iako ne nosim suknjice u boji…artsiti rastu..menjaju se ali uvek ostaju isit…

Sta bi uradila da se zajubis u fana ali stavrno
Dajte mi sliku…aww ljubawi presladak si…obozawam te…xvala na lepim reicma…nikada ne znas gde ces naci ljubaw..ljubaw je nesto magicno..ne znas kada ce doci…mozda ce tvoje srce 5 minuta kucati za jednim a posle ces biti sa nekim koji je celog zivota tu..mozda budem u vezi sa nekim koga znam ceo zivot mozda ne…mozda to bude osoba koja cu tek upoznati mozda ne..nije mi bitno da li je fan,banar,nastavnik…zelim samo da budem izgubljena u ljubawi hah..


IZWOR:RMS
Back to top Go down
https://werasdeanahisr.forumotion.com
 
Anahi in your questions
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anahi woli Novogodisnji duh
» Anahi na vencanju Glorie Trevi
» Anahi pricha o ovoj godini
» Anahi priprema akustichnu verziju mi delirio
» Anahi celebra los 15 anos de Para Todos magazine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Weras de Anahi Serbia  :: - Basket - :: - Korpa --
Jump to: